اولین مدرسه استارت آپی ، واقع در سومین مرکز هوشمند تهران

مدرسه استارت آپی ذوق

مدرسه استارت آپی ذوق با هدف حمایت و توسعه استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا ، ارائه دانش به روز به علاقه مندان و کمک به چرخه اقتصادی ایران عزیز می باشد.

مدرسه استارت آپی ذوق

چرا مدرسه ؟ چرا استارت آپ ها ؟

  • ایده های پذیرفته شده در مدرسه استارت آپی ، بصورت استارت آپ فعالیت خود را شروع میکنند و در حین کار در صورت لزوم آموزش هایی جهت توسعه و گسترش کسب و کار خود را میبینند. استارت آپ های پذیرش شده و مستقر در مدرسه استارت آپی ذوق با کمک و همت مشاوران مجموعه و تیم خود ، در صورت امکان بصورت شرکت دانش بنیان ثبت خواهند شد. در طول این مسیر همواره از مشاوره های متخصصان مجموعه بهره مند هستند.
  • صاحبین ایده های نو میتوانند در مدرسه استارت آپی ، با کمک مشاوران متخصص ایده خود را عملی کنند. در این مدرسه ما از ایده های نو در زمینه های محیط زیست ، برق و الکترونیک ، مهندسی مکانبک ، IT و نرم افزارهای تحت وب ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، سئو و بهینه سازی ، حسابداری و مالیاتی ، زبان انگلیسی ، هنر و انیمیشن سازی و گرافیک و …. استقبال میکینم.
  • هر یک از عزیزانی که در این زمینه های و یا زمینه های دیگر فعالیتی دارند میتوانند به مدرسه استارت آپی مراجعه کنند.

هلدینگ دانش بنیان ذوق ، با جذب استارت آپ ها و مشاهده مشکلات متعدد آن ها در راه کسب موفقیت ، بر آن شد تا علاوه بر حمایت از استارت آپ ها ، به فکر راه اندازی مرکزی برای آموزش افراد علاقه مند به ایجاد استارت آپ شد. در همین راستا برای تحقق هدف خود ، که آموزش صفر تا صد راه اندازی و مدیریت یک استارت آپ بود ، نام مدرسه را برای آن انتخاب کرد. در این مدرسه برای افراد صاحب استارت آپ و یا کسب و کارهای نوپا حمایت هایی از قبیل تامین مکان ، ورود به بازار دیجیتال ، مشاوره های تخصصی دز زمینه های مختلف اعم از راه اندازی و مدیریت و خلق محصول و… در نظر گرفته شده است. مدرسه استارت آپی ذوق با حمایت شهرداری منطقه 10 تهران و هلدینگ دانش بنیان ذوق در اوایل سال 99 احداث شد. کمی بعد با توجه به دستاوردهای علمی مجموعه و استارت آپ های مستقر در آن ، مدرسه استارت آپی ذوق به سومین مرکز شهر هوشمند تهران تبدیل شد. ما در این مدرسه هدفمان را حمایت از تمامی استارت آپ ها در زمینه های مختلف جهت بهبود فعالیت استارت آپ ها و رونق کسب و کارها بنا کردیم.
پذیرای تمامی استارت آپ ها و کسب و کارها در مدرسه استارت آپی ذوق هستیم.

106 ایده های قابل اجرا
275 ایده های مراجعه شده به مدرسه
15 شرکت های استارت آپی
22 استارت آپ های بوجود آمده از ایده ها
31 کسب و کارهای حمایت شده
6 مشاوران متخصص مدرسه

ما ایده شما را به یک واقعیت تبدیل می کنیم.

اکثر انسان ها برای خود ایده ها و رویاپردازی هایی دارند که هیچ وقت به فکر عملی کردن آن ها نیستند. زیرا با خود فکر میکنند که این ایده ها و رویاها دور از دسترس و غیرقابل عملی شدن هستند. ولی بهتر است بدانیم خیلی از شرکت ها و کسب و کارها و افراد مشهور از همین ایده ها به موفقیت رسیده اند. باید ترس از ارائه افکار جدید و ایده های نو را کنار بگذاریم تا بتوانیم به آنچه که در رویاهایمان برای خود میبینیم برسیم.

با همراه شوید تا رویای شما را برایتان بسازیم.

بیایید خلاق باشیم

ruler-transparent

ایده پردازی و خلاقیت

برداشتن موانع ذهنی برای بروز خلاقیت

ruler-transparent

پشتکار داشتن

خسته نشدن تا رسیدن به هدف

ruler-transparent

استعدادیابی

کشف توانایی افراد

ruler-transparent

صبور بودن

موفقیت حاصل تلاش یک روزه نیست!