واحدهای مستقر در مدرسه استارت آپی ذوق

میلاد حشمتی

مدیر عامل/صاحب ایده

شرکت دانش بنیان نوین مکانیک ذوق

مهندس میلاد حشمتی  فعالیت خود را در سال 97 بصورت استارت آپ ، تحت حمایت هلدینگ دانش بنیان ذوق شروع کرد. زمینه فعالیت نوین مکانیک ذوق ، طراحی ساخت و تولید ، مهندسی معکوس قطعات صنعتی‌ست.  و در حال حاضر 4 نفر کارمند و 5 کارآموز دارد.
دانشجویان مهندسی مکانیک برای گذراندن دوره کارآموزی و یا یادگیری کلیه نرم افزارهای مهندسی مکانیک (سالیدورکس،کتیا،آباکوس،اتوکد و… ) میتوانند به شرکت نوین مکانیک ذوق مراجعه کنند.

الهام حیدری راد

مدیر استارت آپ/صاحب ایده

استارت آپ ویتامینه زبان انگلیسی

مدیر استارت آپ ویتامینه زبان انگلیسی فعالیت خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی از چندین سال پیش آغاز کرده بود. در سال 97 با ایده ویتامینه با حمایت هلدینگ دانش بنیان ذوق استارت آپ ویتامینه ، که متد کاملا جدیدی در زمینه آموزش زبان انگلیسی‌ست را راه اندازی کرد. در این مسیر او کتاب هایی مختص فراگیری زبان انگلیسی برای مدیران استارت آپ در مدت زمان کم تالیف نمود. با متد جدید ویتامینه زبان میتوانید در کوتاهترین زمان ، زبان انگلیسی را فراگیرید.

نونا قناعت

مدیر مجموعه/صاحب ایده

کارآفرینان یکتا ذوق

مهندس نونا قناعت فعالیت خود را در زمینه کشاورزی و کویر همراه با شغل پدر خود از سالها پیش شروع کرد. مهندسی کارشناسی ارشد کشاورزی دارد و سال 98 با ایده جدیدی در زمینه کشاورزی به هلدینگ دانش بنیان ذوق مراجعه کرد. در زمینه کشاورزی هوشمند و پسماند ایده های جدید خود را عملی کرد و موفق به راه اندازی اولین مرکز استارت آپی محیط زیست تهران شد .با شناخت کامل از گیاهان ، در زمینه آموزش نگهداری و پرورش گیاهان آپارتمانی و دارویی هم فعالیت میکند.
در زمینه کاشت گیاهان و باغات کشاورزی مشاوره میدهد و سم پاشی و فضای سبز و کشاورزی را بصورت هوشمند پیاده سازی میکند. علاقه مندان به همکاری و یا استفاده از خدمات این مجموعه، میتوانند به اولین مرکز استارت آپی محیط زیست مراجعه کنند. 

فاطمه رهنما

مدیر عامل/صاحب ایده

شرکت درنیکا مهر ذوق

مهندس فاطمه رهنما از سال 98 بعنوان کارآموز فعالیت خود را در هلدینگ دانش بنیان ذوق شروع کرد. پس از گذراندن دوره کارآموزی و آموزش  های لازم ، استارت آپ خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن تحت حمایت هلدینگ راه اندازی کرد. با توسعه و گسترش فعالیت خود ، شرکت درنیکا مهر ذوق را ثبت کرد  و با در اختیار داشتن سامانه های دانش بنیان خدمات ویژه ای را در طراحی اپلیکیشن و وب سایت ارائه میدهد. 

علیرضا غفوری

مدیر استارت آپ/صاحب ایده

استارت آپ دارت

مهندس علیرضا غفوری ، پس از گذراندن دوره کارآموزی در سال 97 در هلدینگ دانش بنیان ذوق ، پس از دیدن آموزش های لازم  ، ایده خود را در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب با کمک هلدینگ دانش بنیان به شکل استارت آپ راه اندازی کرد. در حال حاضر این استارت آپ تامین کننده زیرساخت های فنی کلیه وب سایت های استارت آپ های مستقر در مجموعه است.

زهرا سازگار

مدیر استارتاپ/صاحب ایده

استارت آپ پوهنتون ذوق

زهرا سازگار پس از گذراندن دوره کارآموزی در بخش IT ، ایده خود را در زمینه اشتغال و آموزش مختص اتباع غیر ایرانی بصورت استارت آپ راه اندازی کرد.در این مسیر با حمایت هلدینگ دانش بنیان ذوق با رایزنی های مختلف با سفارت افغانستان در ایران ، دو استارت آپ دیگر با نام های افغان-IT و  افغان-دکان را برای اولین راه اندازی کرد. در این پلتفرم ها هدف کمک به علم و مهارت آموزی اتباع غیر ایرانی و تامین بستر آنلاین برای ارائه خدمات تولیدی اتباع می باشد. علاقه مندان به همکاری و یا استفاده از خدمات میتوانند به استارت آپ پوهنتون ذوق مراجعه کنند.

دانیال آقایی

مدیر عامل/صاحب ایده

شرکت هوش آرین ذوق

مهندس میلاد صفدری و مهندس دانیال آقایی فعالیت خود را در سال 98 تحت حمایت هلدینگ دانش بنیان ذوق بصورت استارت آپ شروع کردند. در ابتدا زمینه فعالیت این استارت آپ دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و سئو بود که به مرور زمان فعالیت هایی در زمینه نرم افزار های مبتنی بر هوش مصنوعی و رایانش ابری به استارت آپ خود اضافه کردند. و در سال 99 بعنوان شرکت هوش آرین ذوق ثبت شدند. تا به امروز این شرکت ۱ نیروی تمام وقت و ۴ کارآموز جذب کرده است.
از تمامی علاقه مندان به مشارکت و همکاری در دوره های کارآموزی و آموزشی در این شرکت دعوت میکنند.

میلاد صفدری

مدیر استارتاپ/صاحب ایده

دانیال آقایی

مدیر استارتاپ/صاحب ایده

استارت آپ گران نخریم

استارت آپی دیگر از شرکت هوش آرین ذوق ، با اسم گران نخریم از اوایل سال 99 راه اندازی شد. هدف این استارت آپ بوجود آوردن بازار رقابتی و کمتر شدن رفت و آمدهای غیر ضروری در سطح شهر و رونق بخشیدن به اصناف می باشد. این استارت آپ حتی میتواند برای دستفروشان عزیز بسیار کاربردی باشد. صاحبان کسب و کارها با ورود به پنل کاربری ود و تبلغات محصولات خود میتوانند فعالیت خود را شروع  کنند. 

حسین سلیمان زاده

مدیر استارت آپ/صاحب ایده

استارت اپ ذوق هنر

حسین سلیمان زاده در سال 98 پس از گذراندن دوره کارآموزی در هلدینگ دانش بنیان ، ایده خود در زمینه هنر و گرافیک را با کمک هلدینگ به استارت آپ ذوق هنر تبدیل کرد. در این استارت آپ انیمیشن سازی و طراحی گرافیک بصور نوین و با خلاقیت انجام میگیرد. استارت آپ ذوق هنر از تمامی علاقه مندان و فعالان در زمینه هنر و گرافیک برای همکاری در این استارت آپ دعوت میکند.

علیرضا بابازاده

مدیر عامل/صاحب ایده

شرکت هوشمندسازان ذوق