مجموعه های فعال
سانا صنعت صدرا مهر-مدرسه ذوق

شرکت سانا صنعت

شرکت سانا صنعت فعال در حوزه های آنالیز ،طراحی ساخت و تولید بازرسی جوش و آموزش است ،که محصول دانش بنیان این شرکت در دسته ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته می باشد ( دستگاه خط تولید محصولات پلی اتیلنی چرخشی ) که با آن می توان قطعاتی از قبیل مخازن آب ،میز و صندلی پلاستیکی ، سطل زباله های صنعتی ، وان های حمام و اسباب بازی های فضای سبز را تولید نمود. همچنین طراحی و ساخت solar Tracking را در برنامه خود دارد که این سیستم، بازدهی پنل های استفاده شده را بالابرده و تعمیر و نگهداری آنرا بسیار ساده و کم هزینه نموده است .

مجموعه های فعال
حجره ذوق_مدرسه ذوق

استارت آپ حجره ذوق

 به دلیل شرایط خاص اقشار آسیب پذیر جهت حضور در اجتماع و ارائه خدمات و محصولات خود و افرادی که مکان مناسبی برای ارائه خدمات و محصولات خود ندارند و صاحبین مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار فاقد مغازه و مکان ثابت ، بستری آنلاین جهت ارائه خدمات و محصولات این افراد در نظر گرفته شده است. از جمله ویژگی‌های بارز این پلتفرم می توان به این موارد اشاره کرد : امکان فروش خدمات و محصولات به صورت آنلاین ؛ در اختیار داشتن یک صفحه اختصاصی برای هر فرد به عنوان فروشنده ؛ رابط کاربری آسان استفاده از پلتفرم بدون داشتن دانش برنامه نویسی ؛ ارائه ی خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به عرضه کنندگان کالا و خدمات

مجموعه های فعال
شرکت کایذ

شرکت کایذ

1-بپاک 2- بهتاپ ؛استارت اپ مخصوص خانواده بزرگ بهزیستی و توانمند سازی کلیه افرادی که تحت حمایت بهزیستی هستند . 3- کود و خاک ارگانیک ، بهداشتی و مغذی بپاک: با حذف عوامل آلاینده محیط زیست و افزایش توانمندی و قدرت رویش گیاهان 4- سم مهلک برای مبارزه با انواع حشرات موذی بپاک 5- گلدانهای بتنی با قابلیت کشت گیاه برای فضای سبز به صورت عمودی ، روف گاردن 6- زئوفین؛ استفاده از زئوفین بجای خاک و جهت اصلاح و بهسازی خاک با رویکرد جلوگیری از آفات و کاهش مصرف آب تا 30 درصد و افزایش محصول در واحد سطح 7- لیانا؛ سنگ تنباکو با قابلیت حذف گازهای مضر برای افراد و حذف سرطان زایی تنباکو و قلیان 8- لیاهر ؛ تقویت کننده و پرپشت کننده و رفع سفیدی مو کاملا ارگانیک 9-استارت آپ باران ؛ عرضه کننده ی محصولات و دمنوش های کاملا ارگانیک 10- تصفیه آب و فاضلاب شهری و تبدیل به آب قابل استفاده 11-تبدیل پسماند خشک به محصول ساختمانی سوخت، کفپوش 12- تبدیل پسماند تر به جیره غذایی دام 13-دستگاه ضدعفونی کننده هوا سطوح برای مبارزه با ویروس ها ،باکتری ها و ویروس کرونا 16-زئوطب بعنوان عامل طبیعی مبارزه با کرونا و سایر میکروارگانیسم های مضر

مجموعه های فعال
null

شرکت درنیکا مهر ذوق

شرکت درنیکا مهر ذوق  با حمایت شتاب دهنده ذوق درسال 1398 با هدف ارائه بستر های نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک تاسیس گردید شرکت نرم افزاری در یک متر فوق از ابتدا تاسیس تا کنون در ارائه خدمات به تن را دنبال کرده است ، ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری ،دوم افزایش هرچه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده طراحی اپلیکیشن های موبایلی – طراحی وبسایت – گرافیک و طراحی لوگو -سئو و بهینه سازی و بسایت -طراحی نرم افزار های تحت وب – طراحی سامانه های نرم افزاری خدماتی و کاربردی – طراحی سامانه های خدمات فناورانه در زمینه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات و طراحی نرم افزار های تخصصی و Erp سازمان ها .

مجموعه های فعال
مانی گستر

استارت آپ مانی گستر

ما یک تیم جوون و مشتاقیم که به حقوق علاقه داریم هدفمون رو انجام کار های حقوقی ،صاحبین استارتاپ ها و کسب و کار های نوپا گذاشتیم که وقت زیادی برای پیگیری کارهای حقوقی شون ندارند . ما همه کار انجام میدیم ،از مشاوره و انجام تمام کار های ثبتی و قرار دادی ، و هرچی که به اشخاص حقیقی و حقوقی مربوط میشه ما حتی دوره های آموزشی هم داریم .ما فعالیتمون رو از سال 98 آغاز کردیم  تا الان کارهای حقوقی چندین استارت آپ موفق را انجام دادیم . که حتی چندتا از این استارتاپ ها الان دارن به عنوان یک شرکت موفق به کارشون ادامه میدن.

مجموعه های فعال

استارت آپ مکانیکال ذوق

سامانه خدماتی نوین مکانیک ذوق بر اساس نیاز روز تمامی شرکت ها و دانشگاه ها  ساخته شده است که در این سامانه می توانید پروژه های صنعتی خود در زمینه های : جامدات _سیالات_ساخت و تولید _نقشه کشی صنعتی _ مهندسی خودرو _ هوافضا_ مهندسی کشاورزی_مهندسی پزشکی _ تاسیسات ساختمانی در سامانه وارد نمایید . و پس از بررسی های کارشناسان مربوطه نحوه انجام و چگونگی قرارداد را با شما تنظیم می کنند .خدمات سامانه نیز در زمینه های : طراحی –آنالیز – ساخت و تولید – آموزش میباشد.

مجموعه های فعال

استارت آپ زانکو ذوق

اولین مرکز تخصصی آنلاین رشته مهندسی مکانیک در ایران است که برپایه آموزش و مشاوره در تمامی زمینه های مکانیک از قبیل : آنالیز سیالاتی ،جامداتی ، ساخت و تولید و طراحی می باشد . از جمله خدمات این مرکز ارایه بسته های آموزشی به صورت پروژه محور و مبنای هوش مصنوعی که فرایند یادگیری رو تسریع می بخشد ،می باشد .

مجموعه های فعال

استارت آپ طراحی و مدلسازی دو بعدی و سه بعدیcad3d

یک پلتفرم آنلاین در حوزه مهندسی مکانیک  و دیگر صنایع که خدمات دانش فنی قطعات و سیستم های صنعتی را که توسط مهندسین طراحی شده را ارائه می دهد .بدلیل تحریم بودن ایران ،نمونه خارجی این پلتفرم به ایرانیان خدمات ارائه نمی دهد طراحی صنعتی براساس استاندارد و مهندسی معکوس و تکنیک های طراحی از موضوعات بسیار مهم  این حوزه می باشد

مجموعه های فعال

استارت آپ بهتاپ

ارایه خدمات مشاوره ایی و زیرساختی کسب و کار به خانواده تحت حمایت بهزیستی با رویکرد توانمند سازی و خود باوری این قشر از جامعه بخش بزرگی از اهداف بهتاپ می باشد

مجموعه های فعال
پوهنتون ذوق

استارت آپ پوهنتون

آیا تاکنون خواسته اید در سطح پوهنتون ذوق چیزی بیاموزید ؟ آیا به طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی علاقه داردی ؟ آیا به دردآوردن دانش ارزشمند و جالب به صورت کم هزینه امکان برابر است ؟ آموزش نقش اساسی در توسعه انسانی ، به هنر و اقتصادی دارد . آموزش و پرورش  به عنوان یک حق انسانی در نظر گرفته شده و نقش اساسی در توسعه انسانی و اجتماعی و اقتصادی دارد آموزش های نقش اساسی در توسعه انسانی ، به هنر و اقتصادی دارد . آموزش و پرورش به عنوان یک حق انسانی در نظر گرفته شده است و نقش اساسی در توسعه  انسانی و اجتماعی و اقتصادی دارد. آموزش برابری جنسیتی و ترویج صلح و شانس فرد  برای داشتن فرصت های بیشتر در زندگی را افزایش می دهد . پوهنتون ذوق پیشرو در آموزش استعدادیابی و حمایت مهاجرین افغانستانی می باشد .

مجموعه های فعال
پردیس ذوق

استارت آپ پردیس ذوق

زغال تحت فشار به الماس با کیفیت تبدیل شده و جلا و ارزش درونی آن آشکار می شود . در استارت آپ پردیس ذوق آموزشهای حضوری و آنلاین به بانوان در تمامی سنین داده می شود . آن را می آموزند خود را بهتر بشناسند و از فشار های زندگی ،فرصت های طلایی برای خود بوجود آورند . برخی از افکار و عملکرد های گذشته خودرا پاک کرده ، با دیدی بهتر و روشن به سمت موفقیت گام بردارند . یادآور می شویم چگونه ماهیت مثبت درونی خود را جلا دهند و همواره بدرخشند.

مجموعه های فعال
بپاک

استارت آپ بپاک

کشاورزان و باغداران ، مشکل گیاه خود را به صورت آنلاین از طریق عکس و فیلم برای کارشناسان باتجربه بالای 40 سال و تحصیل کرده با اپلیکیشن بپاک ارسال می نمایید ،آنها پس از تشخیص نسخه گیاه پزشکی صادر کرده و نهاد های مورد نییاز برای کشاورز ارسال می کنند. خدمات : تشخیص بیماری ها و آفات گیاهی بصورت کاملا آنلاین بدون حضور کشاورز یا کارشناس گیاه پزشکی در محل و عرضه کلیه ملزومات مورد نیاز آفات گیاهی در قالب یک پلتفرم یکپارچه در بستره تجارت الکترونیک .

مجموعه های فعال

استارت آپ افغان IT

در دنیایی زندگی می کنیم که در جهان با سرعت خیلی بیشتری در حال تغییر و پیشرفت است. با این حال مردم داشتن زمان بیشتر را برای رسیدن به کارها و برنامه ریزیشان می خواهند . ما با ساختن نرم افزار ها و برنامه هایی که به طور خودکار انجام می گیرد . و عملکرد های زندگی شخصی و حرفه ای را با هدف این که افراد بتوانند وقت خود را برای انجام کارهایی که دوست دارند انجام دهند بیشتر می کند کمک می کنیم . ما با مشاغل کار می کنیم تا به آن ها کمک کنیم تا به ماموریت           خود برای ایجاد تغییر درحوزه های مربوطه نزدیک شوند ، ارزش هایی که ما برای آنهاتلاش می کنیم هدف اصلی ما قرار دادن وب سایت مشتریان ما بر روی منحنی رشد است . و ما تلاش های احتمالی خود را برای فراهم آوردن یک مزیت رقابتی نسبت به رقبا در بازار می کنیم.

مجموعه های فعال
افغان دکان-مدرسه ذوق

استارت آپ افغان دکان

ساخت فروشگاه اینترنتی ساده تر از همیشه ،فروشگاه  ساز افغان دکان ،شروع قدرتمند فروشگاه آنلاین افغان دکان راهیست که  سریعترین و ساده ترین شکل ممکن ،دکان اینترنتی خودتان را شروع کنید . افغان دکان می توانند شروع موفقیت آنلاین شما باشند.

مجموعه های فعال

استارت آپ کاغذ رنگی

ذوق هنر با تکیه بر دانش بومی درصدد است تابتواند محملی باشد در جهت حمایت از ایده های هنری . در ذوق هنر تلاش داریم تا با تکیه بر سلیقه های ایرانی و اسلامی بتوانیم خدمات هنری رو در قالب های متنوع به مخاطبین گرامی ارائه دهیم  . ارایه خدمات ساخت کلیپ های تبلیغاتی با محوریت استفاده از هوش مصنوعی در زمان کوتاه –ساختن موشن به صورت اتوموشن های تبلیغاتی در زمان کوتاه طراحی انواع المان های تبلیغاتی در زان کوتاه با بهره گیری از هوش مصنوعی بخشی از خدمات این تیم جوان می باشد.

مجموعه های فعال

استارت آپ مشتلق

در این پلتفرم و سامانه افراد و شهروندانی که وجه نقد،اسناد ،مدارک و … مفقود شده ای را پیدا می کنند می تواننند در این پلتفرم با رعایت قوانین و چارچوب ها آن را ثبت نمایند . شهروندانی که به دنبال مفقودر خود مییگردند می توانند آن را در این سامانه پسدا کنند . مدل مالی باه این صورت میباشد که هزینه بسیار ناچیز و منصفانه ای در مقابل گرفتن اطلاعات ارتباطی یابنده پرداخت نمایند. و بعد از گرفتن با فرد یابده و اطمینان حاصل شدن از تطبیق مفقودی خود با دادن مشتاق تعیین شده مفقودی خود را را مطابق با قوانین مشخص و از پیش تعیین شده در فضا های خاصی دریافت نمایند.

مجموعه های فعال

استارت آپ کتاب من و تو

 با توجه به نیاز روز افزون جهت توسعه فردی در اقشار مختلف و کمک به فرهنگ مطالعه استارت آپ من و تو اقدام به طراحی یک پلت‌فرم نموده که افراد می‌توانند با مراجعه به آن کتاب‌های خود را تعویض نمایند در این پروژه ما قصد داریم در قالب یک وب سایت و اپلیکیشن مردم را دعوت به تبادل کتاب های دست دوم خود که آن را خوانده و دیگر به آن کتاب نیاز ندارند بکنیم که این کار همینطور که سبب صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود باعث می شود مردمی که قشر ضعیف جامعه هستند با قیمت کمتری به کتاب‌های درسی و غیردرسی دسترسی پیدا کند ما قصد داریم لینکی را در این وب سایت و اپلیکیشن قرار دهیم که مردم خیر خوب کشورمان که کم نیستند بتوانند کتاب‌های خود را به آن مردم نیازمند اهدا کنند

مجموعه های فعال

استارت آپ ارزان بخریم

 این سامانه برای ایجاد بازار رقابتی و فضای تبلیغاتی و حمایت دوطرفه از اصناف و کسب و کارها و همچنین شهروندان مناطق مختلف راه اندازی شده است در این سامانه صاحبان مشاغل و کسب و کارها می‌توانند با ذکر مشخصات دقیق کسب و کار خودشان را در این سامانه معرفی نمایند و بعد از ثبت اجازه تبلیغات به صورت رایگان را دریافت می نمایند شهروندان محترم می توانند با مراجعه به اصناف هر منطقه و دیدن تبلیغات و مشاهده قیمت ها مرکز خرید خود را انتخاب و مستقیم و بدون اتلاف وقت و از جمله کمترین هزینه های ممکن و رفت و آمدهای غیر ضروری خرید خود را انجام دهند

مجموعه های فعال

استارت آپ پارسان دامین

 مرکز پارسان دامین با تکیه بر استفاده از زیرساختهای یک بار چه ابری توانست در کنار ارائه خدمات در دایره گسترده و متنوع بتواند تجربه جذابی از کار با سرورهای مجازی را در اختیار مخاطبین قرار دهد خدمات پارس  دامین  ثبت ملی ایران و ثبت دامنه های بین المللی خدمات سرور مجازی ابری ایران خدمات سخت افزاری و پشتیبانی سرور های مجازی 

مجموعه های فعال

استارت آپ B2B

استارت آپ b2b ذوق با تکیه بر گسترش فضای کسب و کاری در دنیای مجازی تاسیس گردید . هدف از راه اندازی این استارت آپ این است تا تمامی کسب و کار هت بتوانند بدون هزینه کرد های غیر متعارف در هنگام شروع کسب و کار خود ، از اکانات یک دفتر واقعی بهره ببرند فضای آموزشی اشتراکی از دیگر خدمات این استارت آپ می باشد

مجموعه های فعال
نشر ذوق-مدرسه ذوق

استارت آپ نشرذوق

با رواج روز افزون تاثیر رایانه در مسائل روزمره جهان با سرعت فزاینده ای به دنیای الکترونیک و دیجیتال تبدیل می شود . کتاب و چاپ و نشر نیز از این راه باز نمانده اند و ظهور نشر الکترونیک این صنعت را دستخوش تحولی عظیم کرده است .کتاب الکترونیکی ، پدیده ای کاملا تازه در این بین است و می رود تا نظام آموزش و اطلاع رسان را با دگرگونیهایی اساسی مواجه سازد . در فروشگاه کتاب های الکترونیکی پریزاد بر آن هستیم تا تجربه ایی نو و مهارت های کاربردی را در قالب کتاب های الکترونیکی در اختیار مخاطبین عزیز قرار دهیم.

مجموعه های فعال
چاپار سیر ذوق-مدرسه ذوق

استارت آپ چاپار سیر ذوق

1- ارائه ارسال خدمت در محل مورد نیاز مشتری 

2- عقد قرارداد با تمامی شرکت های دولتی و خصوصی در جهت ارسال کالا و خدمات با ارایه خذمات بسته ای win-win

مجموعه های فعال
استارت اپ دارت-مدرسه ذوق

استارت آپ دارت

 مرکز تخصصی میزبانی ابری دارت در سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه پکیج های متنوع در زمینه میزبانی وب افتتاح کرد گروه میزبانی وب دارت  تکیه بر ارائه سرویسهای متنوع در زمینه میزبانی وب برای اقشار مختلف تلاش نموده است بتواند در کنار ارائه سرویس های مناسب و اقتصادی تجربه ای لذت بخش از میزبانی وب را برای مخاطبین خود به ارمغان آورد گروه ما با ارائه سرورهای قوی پشتیبانی مداوم و ۲۴ ساعته و مانیتورینگ منظم می‌تواند سرویس هایی در شان کاربران و وبمستران ایرانی ارائه دهد خدمات گروه میزبانی دارت سرویس های فضای میزبانی وب اقتصادی ابری سرویس های سرور مجازی ابری پکیج های ورود به تجارت الکترونیک ویژه فروشگاه های اینترنتی و پرتال های اطلاع رسانی خدمات توزیع محتوای عبدی خدمات ssl ابری